Instalacje fotowoltaiczne dla domu (2) - Eco Solar System

Zrealizowane przez nas mikroinstalacje fotowoltaiczne.

Aplikacje mobilne oferowanych przez nas falowników.

Zastanawiasz się czy warto zainwestować w fotowoltaikę? To pierwszy krok do podjęcia właściwej decyzji!


Na pewno zauważyłaś/eś, że z roku na rok, coraz więcej dachów pokrytych jest modułami. Dane z końca stycznia tego roku potwierdzają tę tendencję – moc zainstalowanej w Polsce fotowoltaiki wynosi 4115,2 MW. Statystycznie pojedyncza instalacja posiada moc 8,33 kW – oznacza to, że na terenie naszego kraju może znajdować się ich nawet ponad 490 tysięcy!


Jeszcze nie przekonana/y? Warto wspomnieć również o rozwiązaniach zmniejszających koszt inwestycji – program „Mój prąd” oraz ulga termomodernizacyjna. Pierwszy z nich pozwala na otrzymanie jednorazowego dofinansowania. W poprzednich edycjach wypłacono dotacje o wysokości niemalże 570,8 mln złotych. Dodatkowo istnieje ulga termomodernizacyjna, dzięki której 18% kosztu instalacji fotowoltaicznej zostaje zwrócone w zeznaniu za rok podatkowy.


Nasza firma zapewnia kompleksowy zakres usług – od projektu, poprzez darmowe konsultacje aż do montażu wraz z przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji technicznej. W naszym asortymencie posiadamy jedynie moduły fotowoltaiczne oraz falowniki najwyższej jakości. Wszystkie elementy posiadają gwarancję, o której więcej znajduje się tu.


Inwertery, dostępne w naszej ofercie, mogą być nadzorowane przy pomocy aplikacji mobilnej (zdjęcia obok).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Zainteresowany ofertą ? Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe !