Aktualności

PROGRAM Mój Prąd

PROGRAM Mój Prąd

Chcesz otrzymać dofinansowanie do mikroinstalacji fotowoltaicznej? Skorzystaj z programu priorytetowego „Mój prąd”.

Program „Mój Prąd” stanowi unikatowy instrument, który jest dedykowany wsparciu rozwoju energetyki prosumenckiej, a konkretnie wsparciu segmentu mikroinstalacji fotowoltaicznych (PV).

Do wniosku o dofinansowanie konieczne będzie załączenie faktury, dowodu zapłaty faktury, zaświadczenie potwierdzającego instalację licznika dwukierunkowego wraz z danymi identyfikacyjnymi konkretnej umowy kompleksowej.

 

Celem programu jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z mikroinstalacji fotowoltaicznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wyznaczył budżet w wysokości 1 miliarda złotych.

Beneficjenci:

Osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Forma dofinansowania:

Dofinansowanie w formie dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.

Terminy i sposób składania wniosków:

Nabór wniosków odbywać się będzie w trybie konkursowym.

 

NIE CZEKAJ I ZDECYDUJ SIĘ JUŻ DZIŚ NA SWOJĄ WŁASNĄ MIKROINSTALACJE !!!

 

Zainteresowany ofertą ? Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe !